BIOGRAFIE:

Gosia Łukowicz- Instruktorka Pole Dance

Przez wiele lat trenowała gimnastykę oraz różne formy tańca, w tym taniec towarzyski, salsę, Sexy Dance, oraz różne formy fitness. Pole Dance pasjonuje się od prawie 4 lat, uczyła się od najlepszych w dziedzinie - Miss Pole Dance UK oraz Mistrzyni Pole Art. Wielokrotnie brała udział w warsztatach z najlepszymi, między innymi  w Wielkiej Brytanii i USA. Ciężką i regularną pracą przeszła przez wszystkie stopnie i jest absolwentką najbardziej zaawansowanego poziomu w Pole Dance. Szkolona pod okiem jednej z najbardziej wymagających tancerek Justine McLucas. Posiada międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć Pole Dance.

   

Olga Tomaszewska

Od kiedy pamięta, zawsze lubiła aktywnie spędzać wolny czas i szukała swojej sportowej pasji. Na wakacyjnych obozach uczyła jazdy konnej, jeździła na rolkach, ćwiczyła jogę, taniec, Zumbę. O pole dance myślała, kiedy jeszcze nie był popularny w Polsce. Z wypiekami na twarzy oglądała występy tancerek w internecie. Pewnego dnia odważyła się, spróbowała i zakochała się od pierwszego "spina"
Od tej pory taniec przestał być tylko metodą na odreagowanie godzin spędzonych przed komputerem, a stał się sposobem na życie. Ukończyła szkolenie Basic Fitness Instructor - Licence B. Brała udział w warsztatach i szkoleniach pole dance w kraju i za granicą. Jako certyfikowana instruktorka najbardziej zwraca uwagę na pozytywną energię oraz uśmiechy na twarzach kursantów.

   

Agnieszka Kapała

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Przez 20 lat zawodowo grała w piłkę ręczna w klubie AZS-AWFiS Gdańsk, z którym to zespołem zdobywała medale mistrzostw Polski w tym złoty. Jako Reprezentantka Kraju zdobyła brązowy medal w I Światowej Młodzieżowej Olimpiadzie w Moskwie. Ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku wychowanie fizyczne o specjalności trenerskiej. Jest Instruktorem gimnastyki, siatkówki, koszykówki i gier zespołowych. Pasjonuje się tańcem, fitnessem i gimnastyką. Uczestniczka wielu warsztatów i maratonów fitness oraz Pole Dance w Polsce i zagranica. Certyfikowana instruktorka Pole Dance.

   Justine McLucas

Justine started dancing at the age of 3, training in ballet, jazz, contemporary and singing throughout her childhood. With Honours in her RAD Advanced Ballet training, and a quarter finalist in the prestigious Prix de Lausanne competition at the age of 15, she was soon accepted to the Hamburg Ballet School where she completed her professional ballet training and performed with the school and company on stages around Germany. After an injury left her unable to dance en pointe, Justine went home to Australia and began working in finance. A keen interest in studies and a passion for South East Asian culture, she completed a Bachelors Degree in Arts (Asian Studies), with a triple major of Asian Studies, Anthropology and Thai language, also spending 6 weeks studying in a Bangkok university. Financial services however led her to trading and collateral management in leading investment banks in London in a successful career spanning almost a decade. [Continue...]